Tétel adatlapja

CÍMLAP

Fábián Mária

Napló nagybátyámnak 20 év múltán

ELŐSZÓ



1953-ban születtem Budapesten.

Mint, minden kamasz, írtam néhány szösszenetet, rajzoltam is, de az élet más irányba vitt. 1981-től dolgoztam zenei területen, és úgy gondolom ez a közeg is hozzásegített ahhoz, hogy a bennem szunnyadó kreativitás, utat tört.

Hitem

Hiszek a felettünk lévő teremtő erőben,
Hiszek a szépségben, a jóságban, mely legyőz mindent,
Hiszek egyszülött fiamban,
Hiszek az örök szerelemben,
S végre hiszek önmagamban.

Fábián Mária 1997


  
×