
CÍMLAP
Fábián Mária
Napló nagybátyámnak 20 év múltán
ELŐSZÓ
1953-ban születtem Budapesten.
Mint, minden kamasz, írtam néhány szösszenetet, rajzoltam is, de az élet
más irányba vitt. 1981-től dolgoztam zenei területen, és úgy gondolom ez a
közeg is hozzásegített ahhoz, hogy a bennem szunnyadó kreativitás, utat tört.
Hitem
Hiszek a felettünk lévő teremtő erőben,
Hiszek a szépségben, a jóságban, mely legyőz mindent,
Hiszek egyszülött fiamban,
Hiszek az örök szerelemben,
S végre hiszek önmagamban.
Fábián Mária 1997