Kilényi Mária
Könnyek és korona
"Erzsébet Ujlaki Miklós uramért küldött: tüstént maga elé idézte. Nem tudom, mit beszéltek, de a végén Erzsébet őreá bízta Fehérvár kapitányságát. Azután másodszor is elküldötte kancellárját atyafiához, Gara László bánhoz, hogy szeretné megkoronáztatni a fiát. Jöjjön el hozzá, menjen vele Fehérvárra: nála van a szent korona."
2012-10-24
Megtekinthető verziók
Word EPUB HTML PDF PRC RTFZIP verziók
Word ZIP PDF RTF URL: https://mek.oszk.hu/11000/11084 URN: http://nbn.urn.hu/N2L?urn:nbn:hu-106524Látogatások: 4 362