Tétel adatlapja
CÉDULA CÍMKÉS HUNMARC MARC21 XML

CÉDULA FORMÁTUM

MEK-15971

Discvrsvs de svmmo bono, az legföb iorol, mellyre ez vilag mindenkoron serényen és válóban vágyódik : Az bibliai és világi sokféle historiákért és példákért olvasásra kedves és hasznos. Ennekelötte Iosqvinvs Betvleivs által Hanoviaban bocsattatot ki, mellyet mostan némellyeknek kérésekré magyarrá forditott Sz. M. A. / Szenci Molnár Albert 
    muzeális dokumentum, nyomtatvány, hungarikum, könyv ; magyar

    RMNy (1483)
    Szabó I. (594)
    RMK I. 594

    eredeti kiadvány: Discvrsvs de svmmo bono, az legföb iorol, mellyre ez vilag mindenkoron serényen és válóban vágyódik. Az bibliai és világi sokféle historiákért és példákért olvasásra kedves és hasznos. Ennekelötte Iosqvinvs Betvleivs által Hanoviaban bocsattatot ki, mellyet mostan némellyeknek kérésekré magyarrá forditott / Sz. M. A.
    Löcsen [Lőcse] : Nyomtattatott Brewer Lörintz által, 1630
    OSZK: http://nektar.oszk.hu/hu/manifestation/3223633

      Vallásfilozófia, Erkölcs, etika, Keresztény vallások, Régi magyar szövegemlékek
      kereszténység, vallási erkölcs, erkölcsfilozófia, erkölcsteológia, keresztény teológia, sztoicizmus, elmélkedés, 17. sz.

    MEK-be került: 2016-09-13
    URL: https://mek.oszk.hu/15900/15971

    Jogi közlemény: Nem jogvédett

×