Előszó
Kedves Olvasóim!
Ebben a netkötetemben egyetlen személyről szól az írásom. Anyáról. Első részében egy igaz történet olvasható. Ez restanciám Édesanyám felé, akinek még életében megígértem, hogy megírom viszontagságos éveinek egy részét. Hiteles jegyzetei, elmondásai nyomán írtam meg a Szöszke című írásomat. Könyvem második részében a hozzá írt verseimből az utolsó pár év termését tárom az olvasó elé. „Az Anyák halhatatlanok.” Igen, míg emlékezünk rájuk, szívünkben hordozzuk őket, ők velünk, bennünk élnek tovább.
Legyen áldott az emléke!
Ebben a netkötetemben egyetlen személyről szól az írásom. Anyáról. Első részében egy igaz történet olvasható. Ez restanciám Édesanyám felé, akinek még életében megígértem, hogy megírom viszontagságos éveinek egy részét. Hiteles jegyzetei, elmondásai nyomán írtam meg a Szöszke című írásomat. Könyvem második részében a hozzá írt verseimből az utolsó pár év termését tárom az olvasó elé. „Az Anyák halhatatlanok.” Igen, míg emlékezünk rájuk, szívünkben hordozzuk őket, ők velünk, bennünk élnek tovább.
Legyen áldott az emléke!